אודות

דף הבית » אודות

אודות מ.א.מ.ש

מ.א.מ.ש – הופכים לוחות לחלומות

מ.א.מ.ש
היא החברה המובילה בישראל לייצור והתקנות מחיצות HPL עם ניסיון של יותר משלושים שנות פעילות. לקוחותינו נהנים ממוצרים איכותיים בהתאמה אישית, תוך הקפדה על סטנדרט טכנולוגי, חומרים מתקדמים, מערך התקנה מקצועי ושירות יעיל אדיב ואמין. המוצרים שלנו איכותיים. בין אם מדובר בתאי שירותים, מקלחות, לוקרים, תאי בידוק, ספסלים או ריהוט ייעודי לתעשיות מתקדמות, הרכיבים מתוכננים ומורכבים בהתאם לדרישות, למגבלות ולצרכים שלכם, כך שיהוו פתרון איכותי, פרקטי ואסתטי שישרת אתכם לשנים.

הסטנדרט שלנו גבוה…
כל מוצרי מ.א.מ.ש עשויים מלוחות HPL של החברות הטובות בעולם, בעובי 13 מ"מ ובעלי תקן מחמיר של מכון התקנים האירופאי והישראלי, כך שאנו מתחייבים לאיכות, בטיחות ויציבות ההתקנה לאורך שנים. אנו מקפידים על כל פרט ופרט. מ.א.מ.ש היא יבואנית של מוצרי חברת NORMBAU הגרמנית – יצרן מוביל בעולם הפרזול. אנו דואגים שכל מוצרינו יגיעו עם אביזרים משלימים ומספקים אביזרים סניטרים מנירוסטה, מתקני נכים, מגני ומאחזי קיר, התקני בטיחות למניעת קטיעת אצבעות בדלתות ועוד, כך שלקוחותינו נהנים מכל הפתרונות לפרויקט שלהם במקום אחד.

לקוחותינו הם שותפים…
מחלקות התכנון, השיווק, הייצור וההתקנה של מ.א.מ.ש ילוו אתכם לאורך כל התהליך, החל משלב התכנון והייצור ועד לפיקוח מלא על ההתקנה בשלב המסירה ותמיד ישמחו להקשיב ולייעץ.

הצוות של מ.א.מ.ש
logo_white_alon

מיום היווסדנו , איכות חברת מ.א.מ.ש וייחודה עוצבה על ידי אנשינו צוות מנצח , הפועל על פי ערכים של יושרה, הגינות וכבוד. בואו להכיר אותם.

הפרויקטים שלנו
mix

אלפי פרויקטים מיצבו את מ.א.מ.ש לאורך השנים כחברה המובילה בתחום. בואו להתרשם מחלקם.

לקוחות החברה
לקוחות

הלקוחות שלנו הם שותפים, אנו גאים בעבודות ובפרויקטים אותם עשינו עבורם.

קטלוג המוצרים
קטלוג מאמש

קטלוג המוצרים שלנו מאפשר הצצה מקוצרת למגוון המוצרים והיכולות שחברת מ.א.מ.ש יודעת לספק באיכות ללא תחרות.

התקשרו עכשיו!

04-6288221-2

שלחו לנו הודעה

Info@mamash10.co.il

כתובתנו

מ.א.מ.ש ייצור והתקנות בע"מ אזוה"ת גרנות (מול מתחם גן שמואל)

הורדת הקטלוג

להורדת הקטלוג

תפריט ראשי
Call Now Button