מגני אצבעות

slider77
ta1
ta2
previous arrow
next arrow
Shadow
דף הבית » מוצרי החברה » מגני אצבעות

מגני אצבעות

מגני אצבעות

מגני אצבעות

ילדים ניחנים בסקרנות טבעית לחקור את סביבתם והם עושים זאת, לרוב, בדרך של ניסוי וטעיה. הם לא למדו עדיין מהן הסכנות הטמונות בדברים יום יומיים, תמימים לכאורה, וכיצד להתרחק מהם ולהימנע מפגיעתם.

באחריותנו המבוגרים: הורים, מטפלים, מחנכים והממונים על שלומם לעשות ככול שביכולתנו לשמור אותם מפני סיכונים אלו. אחד הסיכונים השכיחים הגורמים למספר גדול ביותר של פגיעות חמורות בידיים ואצבעות הן דלתות על כל סוגיהן, על כן נושא מיגון האצבעות הינו נושא חשוב עליו יש לתת את הדעת.

בשוק קיימים כיום מספר סוגים של אביזרים אולם לא כולם עומדים בציפיות הטמונות בהם ו/או מתאימים למטרתם וחלקם סובל מאיכות התקנה ירודה.

הבנת הסכנות הטמונות בדלת בשילוב האחריות המוטלת עלינו מחייבת אותנו לוודא כי הפתרון שבחרתם יהא כזה שימנע אירוע בטיחותי ובעקבותיו פגיעה פיזית, סבל נפשי ולעתים קרובות נכות לכל החיים.

מגן האצבעות של חברת מאמש הוא מגן אינטגרלי המותקן בצד הדלת לכל אורך הציר ומשני צידיו. המגן מוטמע באופן אסטטי כך שאינו פוגע במראה הדלת וזאת מבלי לפגוע ברמת הבטיחות שהוא מקנה. מטרת המגן הינה למנוע הכנסת אצבעות למרווח שבצדי הדלת ולמנוע פגיעה פיזית חמורה באצבעות שהוכנסו בזמן פתיחתה וסגירתה.

המגן מומלץ להתקנה על כל הדלתות בהן מבוצע שימוש על ידי ילדים ופעוטות.

המגנן מיוצר מ Nylon לא רעיל, בתהליך ייחודי של יציקת צירי גומי בתוספת השטחה קשיחה להצמדה אסתטית ובטוחה של המגן.

מגן אצבעות אינטגרלי של חברת מאמש בשילוב התקנה נכונה יהווה פתרון הולם ובטוח לאירועי הבטיחות העלולים להתרחש בהעדרם.

תמונות מגני אצבעות
התקשרו עכשיו!

04-6288221-2

שלחו לנו הודעה

Info@mamash10.co.il

כתובתנו

מ.א.מ.ש ייצור והתקנות בע"מ אזוה"ת גרנות (מול מתחם גן שמואל)

הורדת הקטלוג

להורדת הקטלוג

תפריט ראשי
Call Now Button